دنیای غرب باید با تامل بیشتری به انتخاب سیاست های خود در خصوص جمهوری اسلامی بی اندیشد . درگذشته بااتخاذ سیاست های نادرست راه رابرای تسلط رزیمی بر ایران هموار کرد که جایگذین یکی از با پرنسیب ترین حکومتهای منطقه وحتی جهان به حساب می آمد . دنیای غرب باید جواب این سوال ها را بیابد. چه کسانی هشدار میدادند در صورت خاست تغییر رژیم در سوریه دنیا برایتان نا امن میشود؟ چه کسانی نوید محو اسرائیل را میدادند ؟ چه کسانی آرزوی تسلط اسلام شیعی رابرکره خاکی درسرمی پرورانند؟ چه کسانی ازاین بلبشو امنیتی در جهان سود میبرند؟…..نیات واقعی جمهوری اسلامی به شرح زیر میباشد وفقط هر کدام از مسئولین نقش خود را در رسیدن به این خاستگاه انجام میدهند

قم- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا درترسیم نقشه خود در نوسازی سیاسی خاورمیانه شکست خورده و خیال ها و آرزوهای باطل آنها را روی زمین دفن و حرکات آنها را نیز متوقف کردیم.

به گزارش ایرنا، سردار«حسین سلامی» چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت بیست و دومین سالگرد شهات سردار شهید مهدی زین الدین، سرداران و شش هزار شهید جنگ تحمیلی قم در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) این استان، افزود: دشمن بزرگ ما نتوانست در چهار جنگ از شکست رژیم صهیونیستی جلوگیری کند و امروز کابوس امنیت بیش از هر زمانی صهیونیستهای غاصب را رنج می دهد.
وی گفت: آمریکا روزگاری محور اصلی تحولات در جهان اسلام و غرب و شرق آسیا بود ولی امروز به یک بازیگر عادی تبدیل شده و از آن شکوه ظاهری دیگر خبری نیست، ولی ایران اسلامی به عنوان تهیه کننده معادله های سیاسی و منطقه ای ابتکار عمل را در اختیار دارد.
وی ادامه داد: امروز هزینه ماندن آمریکایی ها را در منطقه بالا برده ایم، این کشور دنبال هویت سازی در جهان اسلام، تحمیل و حاکم کردن ارزش های غربی و امریکایی در کشورهای اسلامی بود، ولی عکس خواسته های آنها اتفاق افتاد.
سردار سلامی با اشاره به تقویت رشد اسلام گرایی و بیداری اسلامی گفت: تا چند سال پیش خبری از انصارالله در منطقه نبود که درکنار دریای سرخ امریکا وهم پیمانانش را زمین گیر کند، ولی امروز با برافراشتن پرچم اسلام و اهل بیت (ع) از اسلام در برابر غرب دفاع می کنند.
وی افزود: تا چندین سال پیش، در عراق یک قدرت قوی نبود که در برابر تکفیری ها و سیاست های امریکایی مقابله کند ولی امروز نیروی مردمی در عراق حتی قوی تر از نیروهای نظامی در حال مبارزه با تکفیر و سیاست های غربی هستند.
سلامی اظهار داشت: درشرایط کنونی در سوریه گروه هایی شکل گرفته اند که بر منطق انقلاب عمل می کنند و انقلاب اسلامی شرق خاورمیانه را به باب المندب متصل کرده است ،اینها نشانه های مجسم نصرت الهی است.
وی یادآورشد: امروز نظام امنیتی اروپا فروپاشیده است وهر چه قرآن کریم می فرماید حقیقت است، سنت الهی است که جاری می شود، وقتی امروز اروپا در شوک امنیتی فرومی رود یعنی بازگشت مکر به خود آنها.
سلامی گفت: وقتی غربی ها، تروریست ها را تقویت می کردند، باید به این فکر می افتادند که این جریان سیال و جوشان، روزی دروازه های سرزمین آنها را خواهد گشود و در سرزمین آنها ناامنی ایجاد خواهد کرد.
وی ادامه داد: امروز بسیاری از مردم سوریه که روزی در کشور خود عزیز بودند در خیابان های اروپا آواره هستند، این سیاست های غرب است و باید این سیاست ها را شناخت.
سلامی یادآورشد: وقتی رهبرمعظم انقلاب بعد از توافق هسته ای، به ما هشدار می دهند که از مکر و نفوذ این قدرت ها غافل نشویم به دلیل ماهیت شوم و سابقه فتنه گری آنهاست،در برابر آنها باید قدرتمند بود و ایستاد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ما قدرتمند هستیم ولی نه به خاطر سخت افزار، موشک ها، شناورها، توپ و تانک ها، بلکه به خاطر توسعه ظرفیت هایی که انقلاب در جهان اسلام به دلیل مکمل های دفاعی انقلاب ایجاد کرده است.
سلامی خاطرنشان کرد: ما به جهان اسلام متصل شدیم و احساس می کنیم سرنشینان یک کشتی هستیم و فرزندان این امت باید در سرزمین های دیگر بجنگند تا هم از نوامیس مسلمانان و هم از کرامت و عزت این ملت دفاع کنند.
وی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در مدیریت تحولات گفت: ایشان در پیچیده ترین شرایط جهان امروز، برای کشور ما منزلت و شخصیت شایسته به همراه آورده است.
وی ادامه داد: معظم له با الهام های پیامبرگونه، حکمت های علی گونه، شرح صدر و حلمی به یادگار برده از امام حسن مجتبی (ع) و با اندیشه ای حسینی و روحی عاشورایی، یک تنه به همراه این ملت بزرگ در مقابل صف فشرده قدرت های بی بدیل تاریخ بشر که می خواهند منشور فسق و ظلم را در جهان به جای عدالت تحمیل کنند، ایستاده است.
سردار سلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی شخصیتی مستحکم و تجسم آیات الهی است، چهره او آیینه حکمت و منطق حقی است که از منبع وحی ما می جوشد و از قرآن حکیم بر سینه او جاری می شود و سخنان او الهام بخش اداره کشورهای دیگر می شود.
وی افزود: ما در اینجا جمع شده ایم که از فداکاری ها، دلاوری ها و حماسه های باشکوه مردانی سخن بگوییم که برای ما سرنوشت نورانی و روشن را در مسیر تاریخ رقم زدند.

Comments are closed.