گروه ورزش

در سالهای گذشته خانواده ها و خود ورزشکاران رشته های سالنی در مسابقات مختلف سالنی حضور مستمر داشته اند ، ورود بانوان به سالن والیبال هم بعد از حضور روسری سفیدها ( ژیلا بنی یقوب و حامی حقوق بشر ) در مقابل استادیوم آزادی  که  سروصداهای سیاسی و رسانه ای زیادی بهمراه داشت ممنوع اعلام شد ، اما تصاویری که می‌بینید حاشیه‌های بازی فینال مهرام-دانشگاه آزاد در فینال لیگ برتر بسکتبال است. مهرام در حضور تماشاگر خانم کاپ قهرمانی را بالای سر برد.

 روز گذشته  آخرین دیدار از فینال اولین دوره‌ی لیگ حرفه‌ای بسکتبال ایران بین “مهرام” و “دانشگاه آزاد” برگزار شد که از نکات قابل توجه آن، حضور پرشور تماشاگران زن در سالن مسابقه بود. در این دیدار که در سالن “دانشگاه آزاد” در حکیمیه تهران برگزار شد، تیم مهرام در نهایت با نتیجه‌ی ۹۵ بر ۹۲ بر میزبان خود پیروز شد و کاپ قهرمانی را بر بالای سر برد. هر یک از دو تیم در شش مسابقه‌ی قبلی، صاحب سه پیروزی شده بودند. تصاویر زیر که در گزارش تصویری خبرگزاری ایرنا منتشر شده است .

حال یک سوال  وجود دارد !؟ چرا گروههای غیر ورزشی و حقوق بشری به این امر ورود کرده اند !؟

دفاع از حق مسلم بانوان و علاقمندان به حضور در سالن ها و استادیو های ورزشی  یا  دریچه ای برای خودنمایی سیاسی و گرفتن  بودجه های خاص از دولت هاست ! بدون شک در آینده نزدیک این موضوع را بررسی خواهیم کرد . ورود زنان به استادیومها و سالن FB_IMG_1433241976569 Screenshot_2015-06-02-12-32-08های ورزشی  حق مسلم  تمام بانوان  است .

Comments are closed.