«مدیرکل کار اصفهان: امروز اشتغال نزدیک به ۳ هزار نفر در کارخانه گیتی‌پسند به خطر افتاده و تهدید اشتغال این افراد در این گروه صنعتی نگران‌کننده است چرا که در معرض بیکاری هستند.»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از احتمال بیکاری قریب به ۳ هزار کارگر کارخانه «گیتی پسند» خبر داد.

به گزارش ایلنا، «غلام‌علی قادری» در دیدار با نمایندگان کارگران و کارکنان گیتی‌پسند گفت: امروز اشتغال نزدیک به ۳ هزار نفر در کارخانه گیتی‌پسند به خطر افتاده و تهدید اشتغال این افراد در این گروه صنعتی نگران‌کننده است چرا که در معرض بیکاری هستند.

قادری ادامه داد: اقدامات زیادی از سوی این اداره کل برای حل مشکل گیتی‌پسند صورت گرفت، اما هر کدام بنا به دلیلی به سرانجام نرسید و اگر بخواهیم صحبت‌های مقام معظم رهبری را نیز به‌ عنوان فصل‌الخطاب خود قرار دهیم، تنها راه نجات کشور بهبود وضعیت تولید و کسب‌ و کار خواهد بود که این برای گیتی‌پسند مصداق عینی دارد.

وی خاطر نشان کرد: دغدغه این اداره کل کمتر از شما نمایندگان کارگران گیتی‌پسند نیست، برای ما اشتغال‌زایی برای یک نفر نیز مسئله‌ای مهم است و اشتغال نزدیک به ۳ هزار نفر در گیتی‌پسند موضوعی حیاتی است که امروز این اشتغال‌زایی به خطر افتاده است.

قادری خواستار جمع‌آوری مستندات و ارائه گزارشی جامع و کامل از وضعیت این گروه صنعتی به مسئولان کشور شد تا زمینه برای حل مشکل گیتی‌پسند در بالا‌ترین سطح استانی و حتی کشوری فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ادامه داد: امیدوار هستیم مدیران ارشد استان اصفهان برای حل مسئله گیتی‌پسند به‌صورت جدی‌تر وارد عمل شوند.

 

Comments are closed.